Walczymy z nadprogramowym tłuszczykiem, czyli suplementy pogromcami tłuszczu?

Spalacze tłuszczu i ich działanie?
Spalacze tłuszczu to środki, których zadaniem jest podniesienie tempa spalania niechcianej tkanki tłuszczowej. Dostępne obecnie spalacze tłuszczu odznaczają się dwukierunkowym działaniem. Prowadzą do zwiększonej produkcji ciepła. Zwiększają wydolność organizmu , w efekcie czego możliwy jest intensywniejszy wysiłek fizyczny. Sięgając po spalacze tłuszczu, powinno się jednak pamiętać, że muszą być łączone z dietą oraz treningiem – https://www.steroid.pl/ . W przeciwnym wypadku oczekiwać zadowalających efektów.

Spalacze tłuszczu: co producenci do nich dodają

Znajdujące się w sprzedaży teraz na rynku spalacze tłuszczu to najwyższej jakości suplementy diety, które charakteryzują się zawartością substancji o naprawdę silnym działaniu. To właśnie one sprawiają, że osoby zażywające spalacze tłuszczu osiągają wymarzone efekty. Do bardzo często wykorzystywanych substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina to nie tylko kawa
Kofeina to doskonale znana substancja, którą cechuje działanie pobudzające organizm. Sprawia, że znika zmęczenie. Dla osób walczących z niechcianą tkanką tłuszczową kofeina ma bardzo duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo metabolizmu zostaje zwiększone. Kofeina sprawia, że nasze ciało zużywa zdecydowanie większe pokłady energii. To właśnie z tego powodu po kofeinę sięgają powszechnie producenci omawianych suplementów diety.

L-karnityna
Jest to substancja, która w spalaczach tłuszczu znajduje się bardzo często . Dzięki niej nasz organizm o wiele efektywniej radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Usprawnia ona rozpad kwasów tłuszczowych budujących niechcianą tkankę tłuszczową.

Zielona herbata : nie tylko napój
Zielona herbata jest odznaczającym się bardzo silnym działaniem antyoksydantem, który bardzo dobrze sprawdza się również w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to jeszcze szybciej przebiegająca termogeneza. Dzięki temu nasz organizm zdecydowanie szybciej spala tkankę tłuszczową. Warto dodać, że zielona herbata działa również pobudzająco. Z jej pomocą można walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która bez wątpienia bardzo dobrze znana jest wszystkim fanom ostrych przypraw. Znajduje się w ostrej papryce i to właśnie dzięki niej tak solidnie piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że tempo metabolizmu staje się zdecydowanie szybsze. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu to także o wiele większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce ze znienawidzoną tkanką tłuszczową jest coraz większa. Dzięki niej podczas ćwiczeń fizycznych zużywamy znacznie więcej energii, co przekłada się na ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą kwasu chlorogenowego, który zawarty jest w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej stanowi dodatek do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz